Blogowanie pod Jemiołą 2016

Co prawda śniegu na lekarstwo, a zamiast nart lub łyżew nadal można zakładać rolki, ale czas już ogłosić coroczną akcję, w której Szwajcarskie Blabliblu nigdy nie omija.

kopia-bpj-kwadrat

Co to jest Blogowanie pod Jemiołą?

Jest to świąteczna akcja grupy Blogi językowe i kulturowe – adwentowy kalendarz blogerski. Zamiast pysznych czekoladek z okienka wyskoczy nam artykuł o zimie, świętach, świątecznych przysmakach, czy tradycjach na jednym z blogów. „Moje” okienko wypada już 5 grudnia i wszystkich wtedy zapraszam na Szwajcarskie Blabliblu. W tym roku planuję coś nietypowego, co nigdy jeszcze się nie pojawiło na moim blogu. Ci, co lubią czytać, nie pożałują!


Image Map

Prezenty!

Co prawda w tym roku Szwajcarskie Blabliblu nie będzie organizowało żadnego konkursu, ale za to będzie jeden wielki konkurs blogerski z nagrodą, dla której naprawdę warto walczyć! Informacje o konkursie pojawią się na blogu grupowym w ostatnim tygodniu listopada. Na pewno w grudniu będzie się dużo działo, dlatego lepiej trzymać rękę na pulsie, żeby Was nic nie ominęło. Jeśli lubicie świąteczne oczekiwanie, dołączcie do wydarzenia na facebooku już teraz!

 

Poprzednie edycje Blogowania pod Jemiołą

Pamiętacie, o czym pisałam w poprzednich latach?

A oto patroni medialni naszej akcji:

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.