„Gwiazda Północy, Gwiazda Południa”

Premiera w czerwcu 2020!

Gdzie kupić?

Tu znajdziesz listę księgarni internetowych, gdzie możesz zakupić powieść, jak również poczytać opinie o niej:

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4930333/gwiazda-polnocy-gwiazda-poludnia

Ebook:

https://ebook.pl/gwiazda-polnocy-gwiazda-poludnia,id43727.html?fbclid=IwAR3Nrg2ajzEE0YfAYh-fjce6cIpYy7_RwZ50YMbmAaV6Wkzl9pMREAFKg-M

Jeśli jesteś wielbicielem tradycyjnych „papierówek” i chcesz poczytać ją w Szwajcarii, napisz do mnie! Mam przygotowany stosik książek na taką okazję. W Szwajcarii książka kosztuje 16 chf, wysyłka jest już uwzględniona w cenie.

To ostatnia akcja szpiegowska przed wybuchem kolejnej wojny światowej. Ostatni oddech wolności dla utalentowanej agentki Aline przed powrotem do jej surowego obyczajowo kraju – Królestwa Żeglarzy. Aline nie tylko chce wypełnić trudną misję razem ze swoim niesfornym kobiecym oddziałem, ale też wycisnąć z okoliczności tyle, ile może. Bawić się i kochać bez konsekwencji ani dalszego ciągu. W końcu nikt nie zna jej prawdziwej tożsamości. Aline nie wie, że tańczy nad przepaścią…

Jej największy przeciwnik jest niepozorny, choć nawet jej brat ją przed nim ostrzega:

„Nie popełnij błędu i nie zlekceważ młodego Lancastera. Niech cię nie zmyli jego niewinny wygląd. Łatwo jest oszacować go zbyt nisko, zwłaszcza jeśli ma się do czynienia tylko ze złowrogimi typami z naszych stron.”

Czy książę Ian Lancaster da się oszukać? Czy Aline wpadnie w pułapkę? Nic tu nie jest oczywiste, bo Aline… Aline ma tajemnicę.

Joanna Lampka

Wydawnictwo AlterNatywne

Jeśli macie ochotę posłuchać mojej rozmowy z Olimpią z Oliwolumin na temat książki, klikajcie: